Низьковольтна апаратура

Виробники низьковольтної апаратури

Низьковольтна комутаційна апаратура, що це?

Низьковольтна комутаційна апаратура – це електричний пристрій, який слугує для об’єднання електричної напруги з певними функціями:

 • Гарантія захисту;
 • Управлінням;
 • Роз’єднання;
 • Комутації.

Комутаційна апаратура та апаратура керування містять слабкострумову апаратуру та їхнє поєднання включення апаратури контролю виміру, безпеки та регулювання, а також єдності таких приладів та устаткування з тісно пов’язаним аксесуарами, тілом фундаментального пристрою.

Яке призначення низьковольтної апаратури?

Ключове значення низьковольтного електричного комутаційного постачання електроохорони та відмежування струму. Основна мета низьковольтного обладнання полягає:

 • Дугова диференціація явних сегментів електроустановок;
 • віддалене або тутешнє зв’язування;
 • електричний захист.

Це дозволяє використовувати їх у роботі енергетичної структури виробництв. Призначення низьковольтної апаратури у величезному каталозі електротехнічної апаратури.

Низьковольтне обладнання: правила обслуговування

Производители устанавливают сроки и частоту технического обслуживания оборудования, а также график проведения плановых осмотров и ремонтных работ. Эти предписания соответствуют актуальным нормам и правилам, и они прописаны в прилагаемой документации (инструкциях и правилах эксплуатации устройств).

 

В дополнение к периодическим техническим осмотрам может возникнуть необходимость в неотложном обслуживании в результате проведения диагностики его работоспособности.

Які роботи проводяться в рамках технічного обслуговування

Технічне обслуговування включає в себе певні профілактичні заходи:

Перевірка, виявлення та усунення несправностей в електричній мережі.

 1. Перевірка, проведення процедур з догляду та, в міру необхідності, ремонт низьковольтного електрообладнання.
 2. Моніторинг точності показань приладів, рівня нагріву і теплового навантаження мережі. Перевірка стану ізоляції та наявності необхідних мастильних і охолоджувальних матеріалів.
 3. Оцінка дотримання персоналом заходів безпеки під час роботи з обладнанням.
 4. Перевірка працездатності заземлювальних конструкцій і проведення ремонтних заходів за необхідності.
 5. Контроль роботи електричних установок у режимі безперервної експлуатації, проведення промивання і чищення.

Для оцінки стану електрообладнання використовуються сучасні методи діагностики, що дає змогу виявити несправності негайно і вжити відповідних заходів для запобігання надзвичайним ситуаціям. Виявлені на планових оглядах порушення і несправності усуваються негайно.

Технічні вимоги безпеки до електричного обладнання

Основні характеристики, які забезпечать безпечне використання електрообладнання згідно з його призначенням, мають бути зазначені на самому обладнанні або в документації, що додається, якщо нанесення на обладнання неможливе.


Виробництво електрообладнання, включно з його складовими частинами, повинно здійснюватися таким чином, щоб забезпечити безпечне і правильне складання та підключення.


Електрообладнання повинно бути спроектоване та виготовлене з урахуванням гарантії захисту від небезпек, зазначених нижче, за умови його використання за призначенням і регулярного обслуговування.

Top