Прилади обліку

Технічні характеристики лічильників електроенергії


Image

Електронні лічильники це

Електронний лічильник електроенергії - це спеціальний вимірювальний пристрій споживання електроенергії та номінального струму.

Прилади обліку - це електронні пристрої, які вимірюють споживання електроенергії. Ці лічильники дозволяють як житловим, так і комерційним споживачам знати, як вони використовують електроенергію. Вони використовуються для споживання електроенергії, газу, води та інших видів енергії.

Лічильники електроенергії

Різновиди електролічильників! При відніманні споживання енергії, електронний блок управління розпадається на два варіанти:

  • Постійного струму;
  • змінного струму.

Генератор змінного струму з частотою 50 Гц використовуються лічильник електронний однофазний і лічильник трифазний електронний. Опишемо окремо на всі види електронних електролічильників.

Струм у мережі змінного струму можуть бути виконані у вигляді електролічильників:

  • індукційним;
  • електронним;
  • гібридним.
счетчики индукционные электроэнергии | индукционные счетчики электроэнергии | характеристики индукционного счетчика

Індукційні лічильники

Даний тип вимірювальної апаратури починає функціонувати при контакті електромагнітних потоків з магнітним полям струму, що активується металевий диск.

На даний момент індукційні лічильники вважаються застарілими.

Інтерфейс електронного електролічильника енергії

Схема роботи електронного лічильника електроенергії полягає розрахунок максимальної потужності активної та реактивної складових, що часто перевіряється. Вимірювання зберігатиметься в електронному приладі обліку електроенергії.

счетчик электроэнергии | электросчетчик электричества | картинка интерфейса электронного счетчика | описание электросчетчика энергии

Пристрій та робота електролічильника

Електролічильник функціонує кодування алгоритму роботи. Це надає електролічильнику пораховувати коефіцієнт потужності у відношенні часу дня та ночі.
Відмінність приладів електроінструментів обліку електрики дає можливість їх розцінювання. У деякі обладнання це тариф день ніч лічильник електроенергії.

Заміна лічильника електроенергії закон України

Закон України "Про заміну лічильників електроенергії" було ухвалено 27 листопада 2000 року. Цей закон передбачає заміну старих лічильників на цифрові пристрої дистанційного зчитування на індивідуальній основі. Закон також визначає порядок розрахунку споживання електроенергії на підставі показань старих лічильників та встановлення нових лічильників на індивідуальній основі.

 

Закон України "Про енергетику" - це всеосяжний документ, який регулює всі аспекти виробництва, розподілу та споживання енергії. Агентство з регулювання енергетичного ринку має юридичне зобов'язання повномасштабну реформу енергетичної системи України, включаючи скасування субсидій та заміну лічильників.

Технічна перевірка електролічильників

Технічний огляд електроенергії вимагає перевірки перевірки на відповідність чинним технічним стандартам.
Процедура технічного огляду лічильників - це покрокове керівництво по перевірці  стану електроустановки і електролічильника. У ньому наведено повний перелік всіх завдань, необхідно виконати при проведенні такого огляду, включаючи перевірки безпеки і випробування, а також рекомендації по інформованому Прилади обліку електроенергії дозволено відносно об'єктивним відповідним готовим у установці:

  • Різні пристрою у володіннях виводять облікове користування електрикою шляхом обладнанням прихованої проводки;
  • нездійсненне застосування фазозсувного трансформатора;
  • неприпустимий зрушення порядку варіацій фазних і нульового провідників завдяки перетворенню устаїв і чергуванням включення в будівлях.

Класифікація лічильників

  • Однофазні лічильники
  • Трифазні лічильники

Електронні прилади обліку електроенергії

Шановні покупці, раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете ознайомитися з великим вибором продукції, ми готові надати вам електронні прилади обліку електроенергії, завдяки якому ви зможете легко подивитися показання лічильника електроенергії, кабельне електронічне обладнання і кабелі, електронний трифазний ціна, активної електричної енергії однофазний внесений.

 

Якщо ви не знаєте що саме вам потрібно то наші менеджери вам із задоволенням підкажуть, адже вони щомісяця беруть участь у конференціях та семінарах тим самим підвищуючи свої знання.

Наші менеджери проходять курси для підвищення компетенції у нашій продукції і допоможуть вам з такими питаннями як:

підключити  лічильник через трансформатор струму
підключаються  трансформатори струму
принципи роботи трифазного електронного лічильника.
Великий вибір всесвітньо відомих світових брендів які виробляють такий товар як електронні прилади обліку електроенергії, кабельне електротехнічне обладнання.

Якщо у вас є питання наші менеджери готувати відповісти, до прикладу:

*принцип роботи трифазного електронного лічильника

*підключення  через трансформатори струму.

Наш товар купують ті, хто зацікавлений як товар. Ми зацікавлені у своїй репутації і тому працюємо з товаром відповідним європейським стандартам. Ви знайдете у нас все необхідне для монтажу електричних мереж, заміни деталей від простого запобіжника. Знайомтеся з нашим асортиментом продукції, вибирайте необхідне вам, а ми зі свого боку зобов'язуємося доставити у термін ваше замовлення.

Большой популярностью на  нашем  сайте пользуется продажа оборудования электротехнического,  так же  можете поинтересоваться  стоимостью щита учета электроэнергии наружной установки, и  сразу же как определитесь  с  выбором - купить необходимый  товар.
Ми старанно працювали над своїм інтернет-магазином, щоб він став вашим лідером. Адже ми пропонуємо вам товар найвищої якості, великий вибір продукції та мінімальні терміни поставки товару.

Счетчики электрической энергии Уважаемые  покупатели, рады приветствовать вас на нашем сайте, здесь вы  можете  ознакомиться с большим выбором продукции, мы готовы  предоставить вам  электронные  приборы учёта электроэнергии, благодаря которому  вы  сможете  легко  посмотреть показания  счетчика электроэнергии, кабельное электротехническое оборудование,  активной электрической  энергии однофазный электронный , електричні проводи і кабелі,  електронний трьохфазний ціна,  активної електричної енергії однофазний внесений.Якщо ви не знаєте що саме вам потрібно то наші менеджери  вам же з задоволенням підходять.


Последние новости

© 2023 Сайт компанії ТОВ «ЕЛЕКТРОКОНТРОЛЬ»